منو

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان:با نسل جدیدی از ویروس کرونا روبه رو هستیم

سال بسیار سختی را گذراندیم،بسیاری از خانواده های شهرستان از دست دادن عزیزان خود را در اثر ویروس کرونا تجربه کردند، مردم نباید بیخیال بیماری کرونا شوند بلکه باید بیخیال مهمانی ها و دورهمی ها شوند و با نسل جدیدی از ویروس کرونا در استان رو به رو هستیم.

۱۰ اسفند ۱۳۹۹


به گزارش ایستار ،دکتر اسماعیلی ندیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در جلسه کارگروه امنیت غذایی شهرستان اظهار کرد:سال بسیار سختی را گذراندیم ،خداوند را شاکر هستیم که در شرایط خوبی سال را به پایان میرسانیم ،همکاران ما در حوزه بهداشت به شدت در پی یافتن بیماران و افرادی که با بیماران در ارتباط بودند میباشند و در هفته گذشته ۲۰۰۰ تست کرونا ویروس در شهرستان رفسنجان انجام شده است.

وی ادامه داد:در مهر ماه و ابان ماه شرایط بسیار سختی را در تعداد بیماران بستری گذراندیم ، بسیاری از خانواده های شهرستان از دست دادن عزیزان خود را در اثر ویروس کرونا تجربه کردند، از نیمه آذر ماه طرح سردار شهید سلیمانی اجرا شد است و همچنان در حال اجراست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان تصریح کرد:هم اکنون با نسل جدیدی از ویروس کرونا در استان رو به رو هستیم که از ویروس قبلی بسیار قوی تر است که میتوان با راه کار های قبلی از شیوع این ویروس جلوگیری کرد.

وی افزود: واکسیناسیون شروع شده است که بیشتر خواهد شد ،مردم نباید بیخیال بیماری کرونا شوند بلکه باید بیخیال مهمانی ها و دورهمی ها شوند،در حوزه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان میزان مرگ و میر از متوسط کشوری کمتر است و امید واریم در نوروز سال اینده کمترین میزان تلافات را داشته باشیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.