منو

تيم كاراته مس رفسنجان قهرمان ليگ برتر كشور شد

تيم كاراته آقايان مس رفسنجان در اولين سال حضور خود در ليگ برتر كاراته ايران با شكست تمامي رقبا بر بلنداي كاراته كشور قرار گرفت و بر سكوي اولي تكيه زد و عنوان قهرماني به باشگاه صنعت مس رفسنجان رسيد.

۱۶ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،تيم كاراته آقايان مس رفسنجان در اولين سال حضور خود در ليگ برتر كاراته ايران با شكست تمامي رقبا بر بلنداي كاراته كشور قرار گرفت و بر سكوي اولي تكيه زد و عنوان قهرماني به باشگاه صنعت مس رفسنجان رسيد.

اين تيم در دور گروهي و رده بندي تيم هاي مس كرمان،شوتوكان FSK،دال كرمانشاه را مغلوب كرد.

تيم كاراته مس رفسنجان در ديدار فينال تيم پاس مازنداران را با نتيجه ١٩ بر ٩ درهم كوبيد تا با اقتدار قهرمان ليگ برتر ايران شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.