۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4282


فرماندار رفسنجان :ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر از 20 تا 26 اسفندماه و در شوراهای روستاها از ۱۶ تا ۲۲ فروردین انجام می‌شود

ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایلی، دستکتاپ کامپیوتر و مراجعه به دفاتر پیشخوان و یا مراجعه مستقیم به بخشداریها و فرمانداریها است که در سه مورد اول یک کد رهگیری برای آنان ارسال می شود که برای تکمیل فرایند ثبت نام به فرمانداریها یا بخشداریها مراجعه می کنند.

به گزارش ایستار ،مجید فصیحی‌هرندی فرماندار رفسنجان در نشست خبری با موضوع انتخابات با حضور خبرنگاران شهرستان بیان کرد:۱۵۸ روستا در شهرستان رفسنجان دارای شورای اسلامی هستند که در بخش مرکزی 100 روستا، در کشکوئیه 24 روستا، در نوق 9 روستا و در صفائیه 25 روستا است که در 28 خرداد ماه سال آینده دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان رفسنجان برگزار می شود.

هرندی با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه اداره امور کشور به طور مستقیم و غیر مستقیم با آراء مردم انجام می شود عنوان کرد: از همه کسانی که فکر می کنند که می توانند در عرصه داوطلبی در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا حضور پیدا کنند با اقدام و ثبت نام به موقع آمادگی خود را برای اداره صحنه روستا و شهر اعلام کنند.

وی افزود:انتخابات شورای شهر در ۶ شهر، رفسنجان، کشکوییه، جوادیه فلاح، بهرمان، صفاییه و سرچشمه برگزار می شود و کسانی که می خواهند در انتخابات داوطلب باشند باید گواهی عدم سوء پیشنیه را داشته باشند تا روز ثبت نام با مشکلی مواجه نشوند.

فرماندار رفسنجان عنوان کرد:ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایلی، دستکتاپ کامپیوتر و مراجعه به دفاتر پیشخوان و یا مراجعه مستقیم به بخشداریها و فرمانداریها است که در سه مورد اول یک کد رهگیری برای آنان ارسال می شود که برای تکمیل فرایند ثبت نام به فرمانداریها یا بخشداریها مراجعه می کنند.

در ادامه گفت:توصیه می کنیم به دلیل بیماری کرونا، برای جلوگیری از اردجام و سهولت کار ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایلی، دستکتاپ کامپیوتر و مراجعه به دفاتر پیشخوان را انتخاب کنند.

در اخر تاکید کرد:تعداد اعضای شورای شهر رفسنجان 7 نفر و مابقی شهرها 5 نفر و در روستاها متناسب با جمعیت، از سه تا پنج نفر هستند‌که ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر از 20 تا 26 اسفندماه و در شوراهای روستاها از ۱۶ تا ۲۲ فروردین انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 12 =