منو

نتوانستیم قانون سد معبر را به صورت کامل انجام دهیم

۲۰ اسفند ۱۳۹۹

شریفی معاونت خدمات شهری شهرداری رفسنجان در گفت وگو با #ایستار در زمینه گلایه کسبه برای جمع تابلوهای مربوط به مغازه خود در پیاده رو ها بیان کرد:طبق قانون سد معابرعمومی اشغال پیاده روها توسط کسبه غیر مجاز خواهد بود و در راستای اجرا شدن حقوق شهروندی به کسبه تذکرات لازم را داده ایم که حادثه ای در پیاده رو های شهرستان رخ ندهد.

وی افزود:قبول داریم که نتوانستیم قانون سد معابر عمومی را به صورت کامل برای زیبایی شهرستان انجام دهیم اما برای رسیدن به هدف اقدامات مورد نیاز را انجام خواهیم داد و از قانون شکنی جلو گیری خواهیم کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 6 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.