منو

ربیعی:پاداش ۱۲۰ دقیقه مبارزه را نتوانستیم بگیریم

با یک اشتباه ساده از تیم سپاهان گل خوردیم ،موقعیت های بسیاری ایجاد کردیم و در نهایت پاداش ۱۲۰ دقیقه مبارزه را نتوانستیم بگیریم .

۲۳ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ،محمد ربیعی سرمربی تیم مس رفسنجان در نشست خبری بعد از بازی در مقابل تیم سپاهان بیان کرد :به بازیکنان تیم مس رفسنجان خدا قوت میگویم زیرا در مقابل تیم پر مهره و با کیفت سپاهان کاملا طبق برنامه بازی کردند .

وی افزود :بازی امروزی بازی بود که بینندگان لذت بردند ،با یک اشتباه ساده از تیم سپاهان گل خوردیم ،موقعیت های بسیاری ایجاد کردیم و در نهایت پاداش ۱۲۰ دقیقه مبارزه را نتوانستیم بگیریم .

در اخر گفت : در فاصله بین دو نیم فصل چند بازیکن جوان و با تجربه از جمله مهدی کیانی برای تیم مس رفسنجان خریداری کردیم که بسیار از عملکرد ایشان راضی هستم .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + دوازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.