منو

انتخاب اعضای هیأت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر در رفسنجان

فرماندار رفسنجان از انتخاب اعضای هیأت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر در این شهرستان خبر داد.

۲۳ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان رفسنجان، مجید فصیحی هرندی اظهار داشت: عصر امروز جلسه‌ای با حضور معتمدین برای انتخاب 8 عضو اصلی و پنج عضو علی‌البدل هیأت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر تشکیل و اعضا پس از رأی‌گیری انتخاب شدند.

وی افزود: آقایان محسن ارسلان ، محمد علی دهقان ، سید برهان حسینی ، محمد اسدی ، علی بهشتی پور ، علیرضا خادم الحسینی ، محمود کشاورزی ، حسن رنجبر عسکری به عنوان اعضای اصلی و آقایان حسین رضایی ، محمد ریاحی ، مصطفی دهقان رجبی، محمد تقی ابوالهادی زاده و غلامحسین آقا بزرگی به عنوان اعضای علی‌البدل هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر در شهرستان رفسنجان انتخاب شدند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.