منو

کسب رتبه اول عکاسی رویداد ملی «کرونا روایت » توسط خبرنگار رفسنجانی 

آرزو سلطانی خبرنگار رفسنجانی با ثبت لحظه های ماندگار دوران کرونا از دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) رفسنجان رتبه اول بخش عکس رویدادملی «کرونا روایت» را آن خود کرد.

۲۵ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ،در پی لبیک به ندای رهبری در راستای ثبت لحظه های مبارزه با کووید ۱۹؛ سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران مسابقه ای با عنوان ثبت لحظه های ماندگار برگزار کرد ومراسم اختتامیه این جشنواره در برج میلاد در حال برگزاری شدوبرگزیدگان رشته های مختلف رویداد “کرونا روایت” معرفی شدند.


در این مراسم همچنین از مقام شامخ شهدای مدافع سلامت تجلیل شد و به صورت نمادین هم از نمایندگانی از جامعه پزشکی و کادر درمان سرافراز ایران زمین هم تقدیر به عمل آمد.


رویداد ملی “کرونا روایت” در ده شاخه طراحی و اجرا شد و با جمع اوری بیش از7 هزار اثرارسالی در این حوزه ها ده کتاب از آثار منتخب به چاپ رسید که نقش مهمی درمستندسازی تاریخ کرونا دارد و از کتاب ثبت لحظه های ماندگار در اختتامیه رونمایی شد.


آرزو سلطانی” خبر نگار نشریه سمن از شهرستان رفسنجان” با ثبت لحظه های ماندگار دوران کرونا از دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) رفسنجان رتبه اول بخش عکس در این رویدادملی رااز آن خود کرد.

همچنین بیشترین آثار عکاسی ارسال شده در این جشنواره نیز متعلق به این خبرنگار رفسنجانی است که مورد تجلیل قرار گرفت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.