۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4472


علیزاده: خوشحالم که ربیعی خودش پروژه‌اش را تکمیل خواهد کرد

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان :ربیعی خودش این تیم را به لیگ برتر آورد ، خودش به این تیم در لیگ برتر شخصیت داد و متواند در دو فصل آینده پروژه‌ای که خودش در این تیم آغاز کرده را به بهترین شکل تکمیل کند.


علی علیزاده، معاون فنی باشگاه مس رفسنجان از تمدید قرارداد سرمربی این تیم ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ایستار به نقل از بخش رسانه‌ای تیم فوتبال مس رفسنجان، علیزاده در حاشیه مراسم جشن تولد ۴۰ سالگی محمد ربیعی و تمدید قرارداد او با باشگاه مس رفسنجان درباره این اتفاق گفت: خیلی خوشحالم که توانستیم قرارداد آقای ربیعی را تمدید و او را برای دو فصل دیگر در شهر رفسنجان حفظ کنیم. ربیعی خودش این تیم را به لیگ برتر آورد و خودش به این تیم در لیگ برتر شخصیت داد؛ او در دو فصل آینده می‌تواند پروژه‌ای که خودش در این تیم آغاز کرده را به بهترین شکل تکمیل کند.


علیزاده با اشاره به اهداف مس رفسنجان در دو فصل آینده لیگ برتر هم گفت: هدف‌گذاری ما در فصل اول، حفظ سهمیه تیم در لیگ برتر بود که به لطف خدا این اتفاق انجام خواهد شد. ما در فصل دوم، یعنی فصل آینده به دنبال کسب رتبه تک رقمی هستیم و در فصل سوم، حضور در جمع ۶ تیم و کورس سهمیه آسیایی. ما در دو فصل آینده این اهداف را دنبال خواهیم کرد.


معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در پایان گفت: از محمد ربیعی تشکر می‌کنم که به ما اعتماد کرد و در رفسنجان ماند و همینطور از آقای زندینی که تلاش زیادی برای تمدید قرارداد ربیعی انجام داد و در نهایت این اتفاق خوب رقم خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 11 =