منو

از سایت حفظ و نشر آثار شهدای هرمزآباد رونمایی شد

ستاد یادواره شهدای هرمزآباد به منظور ساماندهی آثار شهدای این روستا و دسترسی بیشتر مردم به این آثار و همچنین ارائه خدمات اینترنتی فرهنگی ، سایت حفظ و نشر آثار شهدای هرمزآباد را تحت عنوان دارالبقاء راه اندازی کرد.

۰۴ فروردین ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، ستاد یادواره شهدای هرمزآباد به منظور ساماندهی آثار شهدای این روستا و دسترسی بیشتر مردم به این آثار و همچنین ارائه خدمات اینترنتی فرهنگی ، سایت حفظ و نشر آثار شهدای هرمزآباد را تحت عنوان دارالبقاء راه اندازی کرد.
در این سایت مجموعه ای از خاطرات ، وصیتنامه ها ، زندگینامه ها ، اسناد و مدارک ، نامه ها و دستنوشت هایی از شهدای هرمزآباد قرار دارد.
بخشی دیگر از این سایت شامل تصاویر ، فیلم ها و آلبوم صوتی از شهدا است که تعدادی از آن ها در سایت قرار گرفته و به مرور زمان ، آثار بیشتری در این بخش داخل سایت بارگزاری می‌شود.
سرویس پخش مستقیم مراسمات ، امکان عضویت در جمع خادمین شهدا ، امکان شرکت در طرح ختم قرآن و صلوات ، دریافت نوبت برای برگزاری مراسمات داخل حرم ، ارسال دلنوشته ، کتابخانه اینترنتی و همچنین پرداخت اینترنتی وجوهات و نذورات ، از قسمت های مهم خدمات اینترنتی دارالبقاء است.
همشهریان می توانند با ورود به لینک https://darolbagha.ir از مطالب و خدمات این سایت استفاده نمایند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.