۰۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4531


از سایت حفظ و نشر آثار شهدای هرمزآباد رونمایی شد

ستاد یادواره شهدای هرمزآباد به منظور ساماندهی آثار شهدای این روستا و دسترسی بیشتر مردم به این آثار و همچنین ارائه خدمات اینترنتی فرهنگی ، سایت حفظ و نشر آثار شهدای هرمزآباد را تحت عنوان دارالبقاء راه اندازی کرد.

به گزارش ایستار، ستاد یادواره شهدای هرمزآباد به منظور ساماندهی آثار شهدای این روستا و دسترسی بیشتر مردم به این آثار و همچنین ارائه خدمات اینترنتی فرهنگی ، سایت حفظ و نشر آثار شهدای هرمزآباد را تحت عنوان دارالبقاء راه اندازی کرد.
در این سایت مجموعه ای از خاطرات ، وصیتنامه ها ، زندگینامه ها ، اسناد و مدارک ، نامه ها و دستنوشت هایی از شهدای هرمزآباد قرار دارد.
بخشی دیگر از این سایت شامل تصاویر ، فیلم ها و آلبوم صوتی از شهدا است که تعدادی از آن ها در سایت قرار گرفته و به مرور زمان ، آثار بیشتری در این بخش داخل سایت بارگزاری می‌شود.
سرویس پخش مستقیم مراسمات ، امکان عضویت در جمع خادمین شهدا ، امکان شرکت در طرح ختم قرآن و صلوات ، دریافت نوبت برای برگزاری مراسمات داخل حرم ، ارسال دلنوشته ، کتابخانه اینترنتی و همچنین پرداخت اینترنتی وجوهات و نذورات ، از قسمت های مهم خدمات اینترنتی دارالبقاء است.
همشهریان می توانند با ورود به لینک https://darolbagha.ir از مطالب و خدمات این سایت استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 1 =