۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4579


دستگیری سارقان موتورسیکلت هنگام سرقت

فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری سارق موتورسیکلت هنگام سرقت وکشف ۳ دستگاه موتورسیکلت سرقتی در عملیات ماموران انتظامی "بخش جوادیه فلاح "این شهرستان خبر داد .

به گزارش ایستار ،سرهنگ محمد مهدی کریمی اظهار داشت : در پی وقوع سرقت های متعدد در بخش جوادیه فلاح ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی یک نفر سارق سابقه‌دار را شناسایی کردند.

وی افزود ماموران با گشت‌زنی نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی و تعقیب و مراقبت چند روزه در نهایت سارق و دو همدست دیگر اش را هنگام انتقال سه دستگاه موتورسیکلت سرقتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان بیان داشت : با تشکیل پرونده و انجام استعلامات لازم این سارق سابقه‌دار بيش از ۹۰ فقره سرقت انجام داده بود که پس از آزادی از زندان مجدد مرتکب جرم شده که همراه ۲ همدست اش مجدد به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ محمد مهدی کریمی در پایان با بیان اینکه موتور سیکلت های سرقتی برای کسب تکلیف و تحویل به مالباختگان به مقر انتظامی انتقال داده شدند خاطرنشان کرد : پلیس به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش جامعه خدشه دار شود و از شهروندان عزیز همواره انتظار می‌رود ضمن توجه به هشدارهای پیشگیرانه وسایل نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 7 =