۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4582


داوطلبان انتخابات روستاهای بخش مرکزی رفسنجان ثبت نام را به روز های آخر موکول نکنند

بخشدار مرکزی رفسنجان از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی خواست تا نسبت به ثبت نام اقدام کنند و آن را به روزهای آخر موکول ننمایند.

به گزارش ایستار ،مصطفی بخشی صبح امروز با حضور در محل ثبت نام و بازدید از روند ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی افزود: انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در۱۰۰ روستا در بخش مرکزی شهرستان رفسنجان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۶۰نفر در سطح روستاهای بخش مرکزی ثبت نام کرده اند،عنوان کرد :از این تعداد ۵۰نفر مرد و ۱۰نفر زن می باشند.

رییس هیئت اجرایی انتخابات بخش مرکزی گفت : داوطلبان می توانند به چهار روش به صورت حضوری در بخشداری ها و به صورت غیر حضوری از طریق اپلکیشن و نرم افزار موبایلی، دفاتر پیشخوان دولت و کافی نت ها ثبت نام  و کد رهگیری دریافت کنند که با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز شهرستان رفسنجان به داوطلبان توصیه می گردد تا حد امکان به صورت غیرحضوری اقدام نمایند و لزومی به مراجعه حضوری و تحویل فیزیکی مدارک نیست.

وی افزود : با عنایت به اینکه تعداد روستاها زیاد است و آمار داوطلبین هم زیاد خواهد بود، از این رو انتظار است داوطلبان نسبت به ثبت نام سریعتر اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =