منو

سر مربی تیم مس رفسنجان:امیدارم روند رو به رشد ادامه یابد

خوشحال هستم که توانستیم سه امتیاز بازی امروز را با وجود دوندگی های بسیارکسب کنیم.

۲۲ فروردین ۱۴۰۰


به گزارش ایستار ،محمد ربیعی سر مربی تیم مس رفسنجان در نشست خبری پس از بازی در مقابل تیم سایپا ضمن خسته نباشید و خدا قوت به تیم سایپا و بازیکنان مس رفسنجان عنوان کرد:بازی امروز بسیار سخت و سنگین بود ،ما میدانستیم تیم سایپا انتحاری بازی خواهد کرد ،تیم سایپا بسیار پر انرژی بازی کرد ،سعی کردیم حاکم زمین باشیم اما هر دوتیم پرس های بسیار سنگینی انجام میدادند وهمچنین تیم سایپا هم موقعیت های بسیاری ایجاد کرد.

وی با توجه به فشار ها ی بسیار در بازی مقابل تیم سایپا افزود:خوشحال هستم که توانستیم سه امتیاز بازی امروز را با وجود دوندگی های بسیار کسب کنیم ، از صمیم قلب برای تیم سایپا توفیق و موفقیت ارزومندم و همچین محمد رضا سلیمانی عملکرد خوبی دارد که امیدوار هستیم به روند رو به رشد ادامه دهیم.


برچسب ها:

یک پاسخ به “سر مربی تیم مس رفسنجان:امیدارم روند رو به رشد ادامه یابد”

  1. علیرضا م گفت:

    ما هم امیدواریم رفسنجان از استان کرمان جدا شود تا اینقدر اموال رفسنجان به تاراج نرود
    گل گهر سیرجان یک ریال در کرمان خرج نمیکند
    ولی کوچکترین کاری مسولین کرمان بخواهند در کرمان انجام دهند سریع دنبال چپاول اموال رفسنجان هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هفت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.