۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4631


طرح «مهرواره محله همدل» در رفسنجان اجرا می شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان گفت: طرح «مهرواره محله همدل» با هدف ایجاد امید، تقویت جایگاه ائمه جماعات و رفع مشکلات مردم هر محله به صورت سراسری همزمان با ماه مبارک رمضان در رفسنجان اجرا می‌شود.

به گزارش ایستار ،حجت الاسلام مهدی حسنی کبوترخانی اظهار کرد: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و شیوع گسترده بیماری کرونا باید همدلی و توجه به یکدیگر را بیشتر مورد توجه قرار داد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان بیان کرد: طرح «مهرواره محله همدل» همزمان با سراسر کشور از طرف سازمان تبلیغات اسلامی با همت و همراهی دیگر ارگان های موثر امر مسجد در رفسنجان اجرا می شود.
وی با اشاره به اهمیت مساجد در طول تاریخ، افزود: از آنجاییکه مساجد در طول تاریخ پایگاه امن و محل مراجعه مردم برای رفع مشکلات بوده است و مردم محله، مسجد را به قداست خاص نگاه می کنند در این طرح، امام جماعت مسجد هر محله به غیر از برنامه های تبلیغی که در ماه مبارک رمضان برای مردم محله اجرا می کند با تیم همراه خود برای شناسایی مشکلات مردم آن محله قدم برمی دارد و برای رفع موانع و حل کردن مشکلات راهکار مردمی ارائه خواهد داد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان با اشاره به فرمایشی از مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه که رفع مشکلات مردم نیازمند همراهی و همدلی مردم است، افزود: یکی از مطالبات مقام معظم رهبری در جریان ها و مناسب های مختلف، رفع مشکلات مردم است از آنجاییکه دشمنان با بزرگ و سیاه نمایی مشکلات، مردم را از نظام مایوس می کنند باید درمقابل آنها، حرکت انقلابی و مردمی انجام دهیم.
حجت الاسلام حسنی هدف از اجرای طرح «مهروراه محله همدل» را شناسایی، رفع مشکلات مردم و ایجاد نور امید و نشاط به زندگی آنها عنوان کرد و گفت: ستاد این طرح با محوریت امام جماعت، فرمانداری، سپاه، اوقاف، خیران، خادمیاران رضویی، گروه های جهادی شهرستان و…همه کسانی که در این زمینه می توانند کمک کنند تشکیل و اجرا می شود.
وی ادامه داد: انمه جماعات برای شرکت در این طرح باید عدد 1 را به ۵٠٠٠۱۷۵ ارسال پس از وارد شدن در این سایت مشکلات رصد شده محله، طرح و راهکار رفع آن را ثبت کنند که پس از ارزیابی شهرستانی، استانی و ملی به برترین های مرحله ملی جوایز ارزشمندی تعلق می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 14 =