۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4709


حجت الاسلام جلالی در پاسخ به سوال خبرنگار ایستار:تصویب ساخت جاده رابر در زمان من نبوده است!!!

مجوز این طرح دوسال پیش در دوره ی اقای انارکی نماینده پیشین رفسنجان در مجمع شرکت ملی صنایع مس صادر میشود

د حجت الاسلام جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار ایستار مبنی بر اختصاص 600 میلیارد تومان از درآمدهای مس سرچشمه برای ساخت جاده رابر کرمان اظهار داشت: این قرارداد مربوط به دوسال قبل و در دوره آقای فدایی و آقای انارکی نماینده پیشین رفسنجان بوده است. که در جلسه ای با حضور بختیاری نماینده سابق بافت، درخواست می شود که بخاطر وجود معدن مس دره آلو در این منطقه جاده ای ساخته بشود.

وی در خصوص منبع بودجه این طرح خاطرنشان کرد: مبلغ 600 میلیارد تومان از مس سرچشمه برداشت نمی شود، بلکه از صنایع ملی مس ایران است و معدن دره آلو هم زیرمجموعه مس است که باید برای آن راه و جاده ساخته شود.

جلالی ادامه داد: پس از طرح این موضوع آقای سعد محمدی مدیر عامل مس این را امضا نمی کند. اما طرح در مجمع شرکت ملی صنایع مس به تصویب می رسد و دو سال پیش مجوز صادر می شود. و در هر حال این طرح در زمان بنده نبوده است.

 1. علیرضا م گفت:

  نماینده بعدی رفسنجان هم بعدا میگه چپاول اموال معدن مس رفسنجان در دوره قبلی بوده و ربطی به من ندارد و همین طور این چرخه ادامه دارد
  اقای جلالی عزیز شما هم اکنون میتوانید جلوی کار را بگیرید

 2. سمیه گفت:

  چرا مسولان رفسنجان اینقدر به کرمان باج میدهند مگر این صندلی چی هست مگر انسان چند سال عمر میکند
  چرا مسولان رفسنجان اینقدر خوش رقصی برای استاندار کرمان میکنند رفسنجان نابود شده جوانانش همه بیکار مسولان از خواب بیدار شوید
  یک کم از گل گهر سیرجان یاد بگیرید کلی در سیرجان اشتغالزایی و کار عمرانی کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 3 =