۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4745


نجات جان دختر سه ساله از زیر چرخ ماشین پدرش

رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )رفسنجان خبر داد: پرسنل بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) جان کودک سه ساله را که زیر چرخ های ماشین پدرش رفته بودرا نجات دادند.

به گزارش ایستار،موسوی صبح امروز بیان کرد: دختر بچه سه ساله به نام زینب بدیع عشقی که 29 فروردین ماه  دچار حادثه شده بود با تلاش پرسنل بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع ) احیا و امروز به آغوش خانواده اش بر گشت.
موسوی توضیح داد: پدر این کودک که نیسان داشته و غافل از دویدن فرزندخود پشت ماشین بود وفرزندش زیر چرخ ماشین رفته که بر اثر این حادثه  کبد او دچار آسیب و پوست سرو گردنش کنده شد ه بود با خونریزی شدید به اورژانس مراجعه کرده  که دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفت .
رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب(ع) تلاش های پزشک معالج این کودک اسماعیل الله آبادی به همراه پرسنل بخش های اورژانس ،آی. سی .یو 2،اتاق عمل، جراحی زنان را یاد آور شد و گفت : خانواده ها بیشتر مواظب فرزندان نوپای خود باشند و مراجعات زیادی به این مرکز داریم که متاسفانه به دلیل بی احتیاطی والدین و شرایط سنی این کودکان دچار حادثه می شوند و علی رغم تلاش همکاران، این کودکان قربانی  شده ومتاسفانه خانواده ها داغ دار می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + سیزده =