منو

نجات جان دختر سه ساله از زیر چرخ ماشین پدرش

رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )رفسنجان خبر داد: پرسنل بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) جان کودک سه ساله را که زیر چرخ های ماشین پدرش رفته بودرا نجات دادند.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،موسوی صبح امروز بیان کرد: دختر بچه سه ساله به نام زینب بدیع عشقی که 29 فروردین ماه  دچار حادثه شده بود با تلاش پرسنل بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع ) احیا و امروز به آغوش خانواده اش بر گشت.
موسوی توضیح داد: پدر این کودک که نیسان داشته و غافل از دویدن فرزندخود پشت ماشین بود وفرزندش زیر چرخ ماشین رفته که بر اثر این حادثه  کبد او دچار آسیب و پوست سرو گردنش کنده شد ه بود با خونریزی شدید به اورژانس مراجعه کرده  که دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفت .
رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب(ع) تلاش های پزشک معالج این کودک اسماعیل الله آبادی به همراه پرسنل بخش های اورژانس ،آی. سی .یو 2،اتاق عمل، جراحی زنان را یاد آور شد و گفت : خانواده ها بیشتر مواظب فرزندان نوپای خود باشند و مراجعات زیادی به این مرکز داریم که متاسفانه به دلیل بی احتیاطی والدین و شرایط سنی این کودکان دچار حادثه می شوند و علی رغم تلاش همکاران، این کودکان قربانی  شده ومتاسفانه خانواده ها داغ دار می شوند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 12 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.