منو

نماز عید فطر در رفسنجان اقامه می شود

حجت الاسلام عسکری:نماز عید فطر در شهرستان رفسنجان در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی اقامه خواهد شد.

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰


به گزارش ایستار ،حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در جلسه هماهنگی اقامه نماز عید فطر در شهرستان اظهار کرد:در چند ماه اخیر براثر اوج گیری ویروس منحوس کرونا نماز جمعه ها تعطیل و مساجد نسبت به گذشته کم رونق تر شدند و در حال حاضر ستاد ملی کرونا مجوز اقامه نماز عید فطر در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی را صادر کرده است .

وی افزود :نماز عید فطر در شهرستان رفسنجان ساعت ۷:۰۰ صبح در مقابل مصلی امام خامنه ای برگزار خواهد شد و با توجه به اینکه سلامت مردم طبق اموزه های دینی بسیار مهم خواهد بود نماز عید فطر در کوتاه ترین زمان برگزار خواهد شد .

امام جمعه رفسنجان با توجه به اینکه باید بهداشت روانی را الویت قرار دهیم بیان کرد:اجتماعات مذهبی در مسائل مردم بسیار تاثیر گذار هستند بنابراین نماز عید فطر برگزار میشود و نماز گزاران برای شرکت در نماز عید سعید فطر باید سجاده و زیر انداز همراه داشته باشند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.