منو

مس رفسنجان تیم باکیفت و شگفتی ساز لیگ برتر

سرمربی مس رفسنجان:خوشحال هستم که تیم مس رفسنجان را تیم شگفتی ساز مسابقات امسال قلمداد میکنند و از هدفمان که تثبیت تیم در لیگ برتر بوده است جلوتر هستیم.

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰


به گزارش ایستار،محمد ربیعی سرمربی تیم مس رفسنجان در نشست خبری قبل از بازی در مقابل نساجی مازندران با توجه به اینکه از دست دادن بازیکن در لیگ برتر اجتناب ناپذیر است عنوان کرد: کریم زاده جوان رفسنجانی که در حال کسب تجربه و شکوفایی است با پیچ خوردن پایش مصدوم شد که مطمعن هستم پر قدرت تر از قبل برمیگردد و همچنین منتظر بازگشت بازیکان مصدوم تیم هستم .

وی با توجه به اینکه عقیل کعبی رابه خاطر چهار کارته شدن در بازی فردا نداریم افزود:مجموعه تیم ما به صورت تیمی با وحدت و صرف کردن فعل خواستن هوای یک دیگر را دارند و بازیکنان تیم مس رفسنجان با تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش میکنند.

محمد ربیعی گفت:خوشحال هستم که تیم مس رفسنجان را تیم شگفتی ساز مسابقات امسال قلمداد میکنند،از هدفمان که تثبیت تیم در لیگ برتر بوده است جلوتر هستیم و سعی میکنیم در ۹ بازی باقی مانده تیم را در رتبه بالاتر در لیگ برتر حفظ کنیم .

سر مربی مس رفسنجان تاکید کرد:به هواداران مس رفسنجان میگویم که هر چقدر تیم در ارامش بیشتری از لحاظ ذهنی و روانی قرار گیرد بازدهی بالاتری خواهد داشت و تیم میتوانست در فضای بدتری همانند بسیاری از تیم هایی که سال اول به لیگ برتر راه میابند ذغدغه سقوط را دارند داشته باشد اما از تیم مس رفسنجان به عنوان تیم با کیفیت و شگفتی ساز عنوان میکنند .

ربیعی با توجه به امیدواری هواداران برای کسب سهیه لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: اینکه آدم برای رویاها و هدف هایش میجنگد،من به عنوان یک مربی منطق را در کلام خود جاری میکنم و همیشه به تیم القاء میکنم از شرایطشان راضی نباشند و بجنگند .در مواقعی نتوانستیم از موقعیت های ایجاد شده در بازی ها استفاده کنیم و تلاش من این است در بازی ها سبک و منطق خودم را جاری کنم .

وی ادامه داد:زمانی که تیم مس رفسنجان بالا اوردیم بسیار سعی کردند تیم را بزنند مشخص است که افکار پشت این مسائل چیست من کلا زیاد با این موارد کاری ندارم سعی کردم با برنامه و محور مد نظر خودم کار کنم.

در اخر گفت :تیم مس رفسنجان از لحاظ فنی ،روانی و ذهنی برای بازی فردا مهیا است ، تیم با فعل خواستن به میدان خواهد رفت که امتیاز کامل بازی در مقابل نساجی مازندران را کسب کند و محمد قاضی پس بهبود یافتن از بیماری کرونا در لیست ۲۰ نفره بازی فردا حضور دارد که امیدواریم به شرایط ارمانی نزدیک شود .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.