منو

دستور ویژه فرماندار رفسنجان برای بررسی قاچاق مرغ گرم رفسنجان به پایتخت

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با این عنوان که مرغ های گرم رفسنجان به تهران قاچاق می شود، فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان دستور بررسی صحت و سقم این فیلم را صادر کرد.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، پس از انتشار گسترده فیلمی در فضای مجازی که در آن ادعا می شود مرغ های گرم رفسنجان به تهران قاچاق می شوند، فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان دستور بررسی صحت این فیلم را صادر کرد.

گفتنی است، امروز فیلمی با ادعای قاچاق مرغ های رفسنجان با کامیونهای یخچال دار پلاک پایتخت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده و گفته می‌شود که این فیلم در کنار یکی از باسکول های شهر گرفته شده است.

در پی انتشار این فیلم در فضای مجازی، مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان به سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دستور بررسی و صحت این فیلم را صادر کرده و در صورت تایید درستی آن، با عوامل این اقدام برخورد قانونی صورت می پذیرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.