۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4812


رونمایی از نخستین مجوز نشریه داخلی شهرداری رفسنجان در روزجهانی ارتباطات وروابط عمومی

مدیر اداره ارتباطات و روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهررفسنجان از چاپ و توزیع نخستین نشریه داخلی شهرداری رفسنجان با عنوان "خبرنامه شهرداری رفسنجان" به مناسبت روز جهانی ارتباطات وروابط عمومی خبرداد.

به گزارش ایستاربه نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان، ساجده دهقانی ضمن تبریک  به مناسبت روز جهانی ارتباطات وروابط عمومی عنوان کرد : نخستین نشریه داخلی شهرداری رفسنجان به صورت فصلنامه در راستای فعالیت های روز افزون و قابل توجه شهروندان و مدیران شهری منتشر وتوزیع می شود .

وی افزود:تنویر افکار عمومی‌ و آگاهی‌ بخشی به‌ شهروندان  در خصوص‌ عملکرد مدیریت شهری از اهم دلایل انتشار این نشریه بوده و در اولین شماره با تمرکز بر فعالیت های عمرانی ،خدماتی و فرهنگی تهیه و منتشر خواهد شد.

مدیراداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان بیان کرد:چاپ نشریات درون سازمانی را می‌توان نقطه مهم ارتباط و تعامل کارکنان و مدیران با مردم و مسئولین و نهادهای ذیربط دانست، به عبارتی دیگر این نشریات تاثیرگذارترین نقش را در فعالیت‌های درون سازمانی بر عهده دارند .

وی در پایان  اظهار امیدواری کردو گفت: با انتشار نشریه فوق گوشه ای از فعالیتهای  مدیریت شهری و شورای اسلامی شهررفسنجان به سمع و نظر شهروندان محترم خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =