۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4827


فرماندار رفسنجان:وظایفمان را در کمال اخلاص و سخاوت انجام دهیم

مجیدفصیحی هرندی:وظیفه ما این است که در کمال سخاوت و اخلاص خدمت به مردم را انجام دهیم و هیچ چیز جز ادای وظیفه برایمان مهم نباشد .


به گزارش ایستار،صبح امروز مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان در ستاد اقامه نماز شهرستان اظهار کرد:یکی از مهم ترین نیاز های بشر ارامش روحی و روانی است که همواره در جهت ان تلاش میکند،همه ی انسان ها دغدغه ی راه رسیدن به ارامش روحی و روانی را دارند باتوجه به اینکه ما مسلمان هستیم در ایه ای از قرآن کریم اشاره شده است که با یاد خداوند دل ها ارامش خواهند گرفت وهمچین همه ی ما این تجربه را داریم که دربسیاری از مرحله های سخت زندگی فقط یاد خداوند میتوانند ارامش بخش باشد .

وی افزود:بالاترین ارامش با یاد خداوند در اقامه نماز حاصل میشود،اولین فایده اقامه نماز ارامش است و همچنین افراد الوده به گناه که نماز میخوانند هنوز دری را برای ارتباط با خداوند باز گذاشته اند .

هرندی بیان کرد:در زندگی عادی برای رسیدن به هرموفقیتی باید مقدماتی را انجام داد اگر مقدمات انجام نشود به موفقیت دست نخواهیم یافت و اگر مقدمات ظاهری و معنوی را برای اقامه نماز انجام ندهیم به لذت ارامش در اقامه نماز نخواهیم رسید.

فرماندار رفسنجان در ستاد اقامه نماز شهرستان تاکید کرد:یکی از مقدمات برای اقامه نماز حق الناس است حق الناس فقط از لحاظ مالی نخواهد بود اگر در راس امور قرار دارید و کار ارباب رجوع را در بازه زمانی مشخص انجام ندهید و عقب بیاندازید حق الناس خواهد بود اگر در امور آگاهی نداریم اگاهی کسب کنیم که در کار کسی تاخیر ایجاد نشود وظیفه ما این است که در کمال سخاوت و اخلاص خدمات را انجام دهیم و هیچ چیز جز ادای وظیفه برایمان مهم نباشد که نماز خوبی اقامه شود.

در اخر گفت:برای بازگشت ارامش نماز به خودمان وکسب رضایت خداوند در تمام ساعت کاریمان فکر و ذهنمان خدمت به مردم باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 3 =