منو

جمع آوری مزرعه استخراج ارز دیجیتال از یک منزل

سرپرست فرماندهی انتظامی رفسنجان از جمع آوری ۱۶ دستگاه ارز دیجیتال قاچاق و در حال استفاده از یک منزل مسکونی در این شهرستان خبر داد.

۰۸ خرداد ۱۴۰۰


به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس “سرهنگ محمدجواد آرامون “ اظهار داشت : در پی کسب خبر مبنی بر نگهداری و استفاده غیر مجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در یک منزل مسکونی در سطح شهرستان ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت .
وی افزود : ماموران پس از بررسی کامل موضوع به محل مورد نظر اعزام و با هماهنگی قضایی در بازرسی از انباری این منزل ۱۶ دستگاه ماینر قاچاق در حال استفاده را کشف کردند.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان با اشاره به اینکه ارزش ریالی این دستگاه ها توسط کارشناسان ۲ میلیارد ریال تعیین شده است ، گفت: دستگیری عامل راه اندازی این مزرعه استخراج ارز دیجیتال در دستور کار پلیس است و اموال مکشوفه نیز به اداره تعزیرات حکومتی داده شد .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.