۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5111


افتتاح ۳ طرح اموزشی در رفسنجان

با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش ۳ طرح آموزشی با اعتبار بیش از 44 میلیارد ریال در رفسنجان به بهره برداری رسید.به گزارش ایستار ،صبح امروز قاسم احمدی لاشکی در سفر یک روزه خود به رفسنجان ۳ طرح آموزشی را افتتاح کرد و با حضور وی عملیات ۴ طرح دیگر در حوزه آموزش و پرورش این شهرستان آغاز شد.
مدرسه ۶ کلاسه با مساحت ۸۰۰ متر مربع، که در دهستان کبوترخان بوسیله خیّر احداث شده مورد بهره برداری قرار گرفت؛ برای احداث این مدرسه هزینه ۱۲ میلیارد ریال از سوی خیر و کمک دولتی هزینه شده است.
بهره برداری از دبیرستان امام حسن مجتبی (ع) در قاسم آباد رفسنجان با زیربنای ۷۰۰ متر مربع و اعتبار بیش از ۲۷ میلیارد ریال از دیگر افتتاحیات امروز بود؛ اعتبارات این طرح با کمک خیر و دولت بوده است.
همچنین اولین سالن ورزشی مدارس شهرستان رفسنجان به نام منیره هدایت هم که بوسیله خانواده مرحوم هدایت احداث شده است امروز به بهره برداری رسید که این طرح هم در مساحت ۱۸۰ متر مربع و با اعتبار بیش از ۵ میلیارد ریال میلیون ریال اجرا شده است.

در پایان هم تفاهم نامه ساخت دو مجتمع آموزشی تمام هوشمند در شهر مس سرچشمه رفسنجان و ساخت یک هنرستان ۹ کلاسه و یک دبیرستان ۱۲ کلاسه در شهر رفسنجان با حضور معاون وزیر آموزش پرورش، معاون پشتیبانی مجتمع مس سرچشمه، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان، مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان، مدیر آموزش و پرورش رفسنجان امضا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − هفده =