منو

افتتاح ۳ طرح اموزشی در رفسنجان

با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش ۳ طرح آموزشی با اعتبار بیش از 44 میلیارد ریال در رفسنجان به بهره برداری رسید.

۰۸ تیر ۱۴۰۰به گزارش ایستار ،صبح امروز قاسم احمدی لاشکی در سفر یک روزه خود به رفسنجان ۳ طرح آموزشی را افتتاح کرد و با حضور وی عملیات ۴ طرح دیگر در حوزه آموزش و پرورش این شهرستان آغاز شد.
مدرسه ۶ کلاسه با مساحت ۸۰۰ متر مربع، که در دهستان کبوترخان بوسیله خیّر احداث شده مورد بهره برداری قرار گرفت؛ برای احداث این مدرسه هزینه ۱۲ میلیارد ریال از سوی خیر و کمک دولتی هزینه شده است.
بهره برداری از دبیرستان امام حسن مجتبی (ع) در قاسم آباد رفسنجان با زیربنای ۷۰۰ متر مربع و اعتبار بیش از ۲۷ میلیارد ریال از دیگر افتتاحیات امروز بود؛ اعتبارات این طرح با کمک خیر و دولت بوده است.
همچنین اولین سالن ورزشی مدارس شهرستان رفسنجان به نام منیره هدایت هم که بوسیله خانواده مرحوم هدایت احداث شده است امروز به بهره برداری رسید که این طرح هم در مساحت ۱۸۰ متر مربع و با اعتبار بیش از ۵ میلیارد ریال میلیون ریال اجرا شده است.

در پایان هم تفاهم نامه ساخت دو مجتمع آموزشی تمام هوشمند در شهر مس سرچشمه رفسنجان و ساخت یک هنرستان ۹ کلاسه و یک دبیرستان ۱۲ کلاسه در شهر رفسنجان با حضور معاون وزیر آموزش پرورش، معاون پشتیبانی مجتمع مس سرچشمه، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان، مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان، مدیر آموزش و پرورش رفسنجان امضا شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.