۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5182


تابستان ۱۴۰۰ با محوریت طرح ملی قرآنی۱۴۵۵

زینلی نسب کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان گفت :امسال پانزدهمین دوره طرح ملی ۱۴۵۵ به مناسب هزار و چهارصد و پنجاه و پنجمین سال نزول قرآن با مشارکت نهادهای فرهنگی و امور قرآنی و چهار معاونت صدا و سیما همزمان با سراسر کشور در رفسنجان برپا می‌شود.

به گزارش ایستار ،زینلی نسب کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان گفت :امسال پانزدهمین دوره طرح ملی ۱۴۵۵ به مناسب هزار و چهارصد و پنجاه و پنجمین سال نزول قرآن با مشارکت نهادهای فرهنگی و امور قرآنی و چهار معاونت صدا و سیما همزمان با سراسر کشور در رفسنجان برپا می‌شود.


زینلی افزود: اجرای این طرح از پنجم تیرماه آغاز شده و تا ۱۲ شهریورماه به مدت ۱۰ هفته، معادل ۷۰ روز، ادامه پیدا می‌کند.

موضوع سال گذشته خانواده و با محوریت یکی از سوره‌های قرآن کریم اجرا شد و امسال با توجه به استقبال خوبی که سال قبل روی داد، مقرر شد تا همچنان موضوع‌ محور پیش برویم و شعار «قرآن، امید، زندگی» را تعیین کردیم.

زینلی اظهار کرد: به لحاظ موضوعی برای ۱۰ هفته ذیل شعار امسال، برای هر هفته موضوعاتی تعیین شد. هفته اول؛ موضوع بشارت و آینده روشن، هفته دوم؛ امید به مغفرت و گشایش مادی و معنوی، هفته سوم؛ مهربانی، برّ و احسان، هفته چهارم؛ شکر، هفته پنجم؛ ولایت و ولایت‌پذیری، هفته ششم؛ خانواده، هفته هفتم؛ زیست مجازی، زیست حقیقی، هفته هشتم؛ تواصی به حق، هفته نهم؛ حق الناس و هفته دهم؛ عقل، فکر و علم.


وی ادامه داد: سعی شده موضوعات مبتلابه جامعه مورد نظر قرار گیرند و با همراهی حجج اسلام محسن قرائتی و متوسل، انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =