منو

ششمین حضور بین المللی کارگردان رفسنجانی در چهار دهمین جشنواره  فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو _آمریکا

ششمین حضور بین‌المللی فیلم کوتاه “سفیدپوش” در  بخش مسابقه‌ی چهاردهمین جشنواره‌ی «فیلم‌های ایرانی در سانفرانسیسکو - آمریکا».

۲۹ مرداد ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،فیلم کوتاه سفیدپوش به کارگردانی رضا فهیمی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران و رضا فهیمی محصول سال 1399قرار است ۱۸ و۱۹ سپتامبر در امریکا اکران و با دیگر اثار به رقابت بپردازد.

گفتنی است که فیلم کوتاه سفید پوش منتخب جشنواره‌ی کلرمون‌فران‌ فرانسه و شورت شورتس ژاپن و برنده‌ی جایزه‌ی بزرگ جشنواره فیلم کوتاه تهران شده است.

سفیدپوش روایت داستان پیرزنی است که قالب پنیر محلی که خود درست کرده را به احمد پسربچه ده ساله می دهد تا احمد پنیر را به پدرش که معلم روستا است بدهد که پدر واسطه شود و پسر جوان پیرزن را اعدام نکنند.

فیلمنامه این فیلم کوتاه بر اساس قصه (نعلبکی پنیر) اثر محمدصالح علا نوشته و از آثار مصوب شورای عالی تولید انجمن سینمای جوانان ایران است.

عومل تولید این فیلم کوتاه عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: رضا فهیمی، مدیـرفیــلمبرداری: آئیــن ایـرانی، تدویــن:مهیــار بهـــمنش و ریـحانه اسماعــیلیان، طراح صحنه و لباس: الهــام خدابــنده‌لـو، طــراحی و تركیــب صـداها: آرش قاســمی، مدیـر صــدابـرداری: سیدوحــید رضـویان، آهـــنگ‌ساز: نـیـلوفر مــحبی، بازیــگران:امیــر عـلی رزاقی،مــحمدعـرفان صـادقی، بهــزاد دورانی، سـید محمدرضا حسـینی‌كرمـانی، فاطــمه رادمــنش، فـرزانه ابوالهــادی، احـمد دهــقان‌رحـیمی، ربابـه حسـن‌شـاهی، الهــام فـاتحی، ریـبوارویـسی، سـودا ویسی، دستـیار كارگـردان و برنــامه‌ریز: امــیركرمی، مدیر تــولید :آرمیــن پورمــحمد، دستـیار اول فیــلمبردار و نـورپرداز: مهــدی احمـدی، تصــحیح رنگ: فربــد جلـالی، عكس و طــراح پوستر: مهیاربهــمنش ، جــلوه‌های ویــژه بصــری: عــلیرضا احـمدی طیفكانی، طــراح لوگــو: مهــدیه ثقـــفی،


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.