منو

بانوی رفسنجانی  با اهدای اعضای خود به سه بیمار نیازمند عضو جاودانه شد

شب گذشته بانوی ۳۶ ساله رفسنجانی  به نام لاله جعفریان  به سه بیمار نیازمند زندگی بخشید.

۰۱ شهریور ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )،مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان  توضیح داد :شب گذشته بانوی ۳۶ساله رفسنجانی  به نام لاله جعفریان به ۳ بیمار نیازمند زندگی بخشید.

زهرا عظیمی ادامه داد:اهدا کننده که  به دلیل  ضایعه مغزی ۲۶ مرداد ماه توسط آمبولانس  به اورژانس این بیمارستان مراجعه کرده و سپس در بخش آی سی یو این مرکز بستری بود ؛۲۹مرداد توسط تیم پزشکان تائید کننده مرگ مغزی وی تائید شد و با رضایت خانواده اش کبد و دو کلیه اش به بیماران نیازمند اهدا شد.

عظیمی ادامه داد :این چهارمین  اهدای عضو در
سال ۱۴۰۰است که جراح کبد و کلیه برای برداشت اعضا از کرمان دراتاق عمل  بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) حاضر شدند ؛کبد و دو کلیه به شیراز منتقل شد.

وی شرایط جسمانی اهدا کننده  و گیرنده عضورا از شرایط مهم پیوند خواند وتوضیح داد:پس از رضایت خانواده های افراد اهدا کننده ابتدا با واحد پیوند کرمان هماهنگی های لازم انجام می شود  در صورتی که در استان  گیرنده متناسب با عضوهای اهدا کننده نباشد اعضای اهدا شده  به شیراز فرستاده می شوند.


برچسب ها:

یک پاسخ به “بانوی رفسنجانی  با اهدای اعضای خود به سه بیمار نیازمند عضو جاودانه شد”

  1. حمید گفت:

    من خودم پیوند کلیه هستم کلیه تو استان کرمان گیر نمیاد انوقت کلیه استان را برای چی میفرستید شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.