منو

برگ زرین عملکرد هیات وزنه برداری رفسنجان؛ حضور بانوی نوجوان رفسنجانی در اردوی تیم ملی وزنه برداری

بانوی وزنه بردار رفسنجانی علی رغم نوجوانی اش جهت شرکت در اردوی تیم ملی جوانان و بزرگسالان کشور دعوت شد.

۰۹ شهریور ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی هیات وزنه برداری رفسنجان؛ انیسه پورمحمدی که سابقه حضور در دو دوره اردوی تیم ملی وزنه برداری کشور را دارد طی نامه ای از فدراسیون وزنه برداری به مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان به اردوی تیم ملی کشور دعوت شد.

بانوی وزنه بردار رفسنجانی جهت اعزام به مسابقات جوانان جهان به مدت ۲۴ روز به اردوی تیم ملی ایران دعوت شده است.

پور محمدی تمرینات خود را زیر نظر مربی رفسنجانی اش منیژه علیبیگی نایب رییس هیات وزنه برداری در باشگاه ایرانیان رفسنجان طی نموده است.

شایان ذکر است اردوی تیم ملی در ورزشگاه ازادی تهران در محل کمپ تیم های ملی وزنه برداری از تاریخ ۱۵ شهریور ماه تا ۸ مهر ماه برگزار خواهد شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.