منو

حضور بین المللی فیلم کوتاه “شاید فردا” در جشنواره لامپا روسیه

فیلم کوتاه «شاید فردا» به کارگردانی محمدرضا حسنی رنجبر و به تهیه کنندگی امیر دژاکام به جشنواره فیلم کوتاه لامپا راه یافت.

۱۰ شهریور ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه لامپا روسیه در تاریخ ۱۵ الی ۱۸ اکتبر ۲۳ تا ۲۶ مهر ماه در شهر مسکو برگزار می شود که فیلم هایی با مضامین خیر خواهانه و بشر دوستانه را در بخش های گوناگون پذیرفته است.

در معرفی این فیلم آمده است که شاید فردا روایتگر دست درازی به حریمِ زنان است؛ بر این اساس که شاید فردا روزی احترام به حریم شخصی و این مهم اخلاقی بیشتر رعایت شود، شاید طلسم سکوت شکسته شود و مرد و زن در مقابل خاطیان لب به سخن بگشایند.

ابوالفضل جمشیدی، فاطمه نیشابوری، محمدحسین خلیلی و حامد پورمحمد بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

پخش بین الملل فیلم کوتاه شاید فردا بر عهده فینیش فیلمز با مدیریت سعید نقویان است.

ازدیگر عوامل این فیلم می توان به کارگردان: محمدرضاحسنی رنجبر، تهیه کننده: امیر دژاکام، نویسنده: ساغرخواجه امیری، دستیار کارگردان: آیلین نوشاد، مدیرفیلمبرداری: رضادیدار، تدوین: رضافهیمی، مدیر تولید : حجت عرفانیان پور مجری طرح: موسسه فرهنگی و هنری اندیشه ماهان اشاره کرد.

 

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + نوزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.