۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5662


علی ستاره درخشان از خودگذشتگی

جهاد دانشگاهی رفسنجان در چهارمین دیدار با ستاره ها به سراغ یک نوجوان 16ساله رفت.

 به گزارش ایستار، به دعوت مجموعه جهاد دانشگاهی رفسنجان در ادامه دیدار با ستاره های شهرستان به سراغ یک نوجوان ۱۶ساله در یکی از روستاهای حومه شهر رفتیم که از مادر جوان خود که بر اثر فشارهای عصبی سمت چپ بدنش فلج شده است پرستاری می کند.
علی کسی که در سن کودکی به یکباره وارد دنیای بزرگ سالی شده است. اما همانند دیگر هم سالان خود هیجان و هیاهو نوجوانی ندارد و تنها تفریح او فوتسال است و دوست دارد در رشته تربیت بدنی تحصیل کند.
اما علی خجالتی است و این مادر علی که بروی تخت در گوشه ای از خانه کوچکشان داستان زندگی اش را روایت می کند:
«در جوانی با پدر علی ازدواج کردم در مدتی که با همسر سابقم زندگی میکردم ۱۴بار او را به کمپ بردم و ترک دادم در نهایت در اخرین باری که از کمپ بازگشت در خانه بساط هروئین را به پا کرد و گفت من توان ترک ندارم. به یاد دارم زمان هایی که بچه ام علی را با سیم داغ می سوزاند و هنوز هم رد سوختگی بر روی بدن علی باقی مانده است.
در سن ۲۶سالگی از پدر علی جدا شدم و مهریه ام را در ازای حضانت علی بخشیدم . در سن ۲۸سالگی متوجه بیماری ام شدم در دوسال ابتدای بیماری شرایطم تقریبا عادی بود اما بعد از ورود به دهه سوم زندگی ام کنترل قسمت چپ بدنم را از دست دادم و تخت نشین شدم .
علی از سن دوازد سالگی تمام کارهای شخصی مرا انجام می دهد علی بزرگ ترین نعمت زندگی من است که امیدوارم بتواند به بزرگ ترین آرزو های خود برسد»
یکی از بزرگ ترین ارزوهای ستاره داستان ما، درمان مادرش در یکی از بیمارستان های پایتخت است زیرا پزشکی به او قول درمان مادر را داده است.
در پایان این دیدار علی قول درمان مادر، ساخت خانه با امکانات مناسب و حمایت برای رسیدن به رویایش یعنی فوتسال را از سوی یک خیر وجمعی از مسئولین شهرستان دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + هفت =