۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5681


فرماندار رفسنجان:مسئولین باید فرهنگ جهادی را سر لوحه کارخود قرار دهند

مجید فصیحی هرندی تاکید کرد:اگر فرهنگ جهادی و ایثار سرلوحه راه مسئولین و مردم کشور قرار بگیرد  بسیاری از گره ها و مشکلات موجود در جامعه رفع خواهد شد.

به گزارش ایستار صبح امروز مجید فصیحی هرندی فرماندار شهرستان رفسنجان در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به اینکه حمایت مردم در پشت جبهه و حضور رزمندگان در جبهه ها باعث شد توطئه پیچده دشمن شکست بخورد اظهار کرد:اگر فرهنگ جهادی و ایثار سرلوحه راه مسئولین و مردم کشور قرار بگیرد  بسیاری از گره ها و مشکلات موجود در جامعه رفع خواهد شد.

وی افزود:فرهنگ جهادی ویکپارچگی مردم در هشت سال دفاع مقدس  توانست کشور ایران و انقلاب سلامی را از توطئه دشمنان در امان نگه دارد بنابراین باید امروز حماسه دفاع مقدس را زنده نگه داریم .

 

در ادامه فرمانده سپاه رفسنجان با توجه به اینکه امسال آغاز هفته دفاع مقدس با اربعین حسینی مصادف شده است باید برنامه های ویژه ای در این هفته ی گرانقدر برنامه ریزی شود تصریح کرد:فضاسازی شهری، دیدار با امام جمعه شهرستان و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، گلباران گلزار شهدای سراسر شهرستان و حضور در نماز جمعه با همراهی بسیجیان از جمله برنامه های این هفته خواهد بود.

سرهنگ پساوند با اشار به اینکه در  هفته ی گرامیداشت دفاع مقدس نیروهای بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم اعزام خواهند شد بیان کرد:امیدواریم همانند سال گذشته المان های زیبایی در سطح شهر نصب شود و هچنین با همکاری بسیج ادارات میز خدمت در مناطق محروم و روستاهای شهرستان رفسنجان برپا شود.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.