۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5838


رفسنجان میزبان سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از اکران فیلم های سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان در رفسنجان خبر داد.

به گزارش ایستار ،ایمان محمدآبادی با اعلام این خبر گفت: مفتخریم برای دومین سال پیاپی با مشارکت مجتمع مس سرچشمه، شهرداری و شورای شهر و انجمن سینمای جوانان، میزبانی اکران فیلم های جشنواره را به عهده بگیریم.

وی با بیان اینکه رفسنجان جزو ده شهر مجاز کشور برای اکران حضوری آثار است، افزود: در این دوره از جشنواره، علاوه براکران حضوری در سینما گلستان امین، پلتفرم های فیلیمو، هاشور و تیوا نیز پخش آنلاین فیلم ها را خواهند داشت و علاقمندان می توانند از این ظرفیت جشنواره استفاده کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان با اشاره به اینکه نمایش فیلم ها برای کودکان و نوجوانان رفسنجانی رایگان است، اظهار کرد: با توجه به امکان بهره مندی از ۵۰ درصد ظرفیت سالن به دلیل ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی، همراهان و والدین نمی توانند در سالن حضور داشته باشند.

محمدآبادی با اشاره به اینکه فیلم های جشنواره از ۱۶ الی ۲۱ مهرماه در سینما گلستان امین اکران می شوند، یادآور شد: جدول نمایش فیلم ها و نحوه اخذ بلیت بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 1 =