منو

بندر خشک در کرمان طی ۲ ماه آینده اجرایی می‌شود

نماینده مردم کرمان و راور از اجرایی شدن پروژه بندر خشک و مرکز لجستیک کرمان طی دو ماه آینده خبر داد.

۱۱ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، محمدرضا پورابراهیمی اظهار کرد: بندر خشک از نیازهای مهم استان کرمان در بحث ترانزیت است.

وی با اشاره به اینکه کسی نمی‌تواند ایران را به دلیل موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد نادیده بگیرد، افزود: کرمان به عنوان بزرگترین استان کشور نقش بسزایی در تحولات اقتصادی و سند همکاری ایران و چین دارد.

پورابراهیمی گفت: بر این اساس بندر خشک و مرکز لجستیک طی دو ماه آینده اجرایی خواهد شد و و بارانداز گمرکات به کرمان منتقل می‌شود.

وی گفت: این پروژه با سرمایه گذاری ۱,۰۰۰ میلیارد تومان نقش مهمی در بحث ترانزیت ایفا می‌کند.

نماینده مردم کرمان و راور بیان کرد: با ایجاد بندر خشک اتفاقات مثبتی در استان رقم خواهد خورد و بخش‌های مختلف زیرساختی تقویت می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.