۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5921


راز موفقیت مکتب سلیمانی خواهد بود

مدیر کل امور شهری استانداری کرمان تاکیدکرد: اگر میخواهید موفق شوید خود را جز مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی بدانید زیرا مکتب سلیمانی مکتبی عملگرا است .

به گزارش ایستار صبح امروز ،مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان در آیین معارفه شهردار جدید رفسنجان عنوان کرد:بر عهده گرفتن یک سمت همانند یک امانت است که به دست شما سپرده میشودکه باید تلاش کنید در شرایطی بهتر به فرد دیگر واگذار شود.مهندس مجید کهنوجی چهره جوان و توانمندی است که با همکاری شورای شهر رفسنجان میتوانند رفسنجان بهتری را بسازد.

در ادامه حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان اظهار کرد:بسیار مهم است که بدانیم در پیشگاه خداوند برای رفع مشکلات مردم جامعه کار میکنیم که قطعا خدواند پاداش نیکوکاران را ضایع نخواهد کرد .

وی افزود:بومی بودن افرادی که مسئولیت برعهده میگیرند بسیار مهم است زیرا پتانسیل ها و نیاز های شهر را به خوبی میشناسند .از تمام کسانی که در جهت پیشرفت شهر رفسنجان قدم برداشته اند تشکر میکنم.

در پایان مراسم علی شهسواری مدیر کل امور شهری استانداری کرمان با اشاره به اینکه همدلی شهرداری با شورای شهر باعث موفقیت خواهد شد ،تاکید کرد:اگر میخواهید موفق شوید خود را جز مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی بدانید زیرا مکتب سلیمانی مکتبی عملگرا است .

وی خاطر نشان کرد:در پشت درهای بسته پشت میز نشستن و استفاده از ماشین آخرین سیستم اعتماد مردم را جلب نخواهد کرد بلکه باید در گفتار و رفتار با مردم صادقانه عمل کنید تا مردم به شما اعتماد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − چهار =