منو

دوحادثه در یک شب 24مصدوم برجای گذاشت

واژگونی دو خودرو سواری پژو 405 در محور انار_یزد 24مصدوم به جای گذاشت.

۲۰ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار؛حسینی زینلی رئیس اورژانس رفسنجان عنوان کرد: شب گذشته در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه واژگونی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ حامل افاغنه غیر مجاز در ۲۰ کیلومتری محور انار_یزد ۱۳ مصدوم برجای گذاشت.

وی افزود: مصدومین این حادثه با ۳ دستگاه آمبولانس از پایگاههای امام سجاد(ع)،امام حسین (ع) و شهری انار به مرکز درمانی منتقل شدند.

حسینی زینی با اشاره به اینکه درکمتر از یک ساعت دومین حادثه واژگونی سواری پژو در محور انار_یزد رخ داد، اذعان کرد: در ساعت ۲۳:۲۰ دقیقه واژگونی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ حامل افاغنه غیر مجاز در ۱۰ کیلومتری محور انار_یزد ۱۱ مصدوم دیگر را برجای گذاشت.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.