منو

دعوت کشتی گیران نونهال رفسنجانی به اردو تیم ملی

دو مربی و دو کشتی گیر برای اولین بار در تاریخ کشتی رفسنجان به اردو تیم ملی کشتی آزاد نونهالان جمهوری اسلامی ایران دعوت شدند.

۲۴ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،اردو تیم ملی نونهالان آزاد از تاریخ ۲۵ مهر ماه به مدت یک هفته در محل تمرین تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برگزار خواهد شد.

از شهرستان رفسنجان مربیان مجتبی شعبانی راد وامیرحسین رجبی و کشتی گیران سبحان رمضانپور در وزن ۴۴ کیلوگرم و ابوالفضل رضایی در وزن ۶۸کیلوگرم به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان دعوت شدند که در مرحله دوم علی اکبر یوسف پور به جمع نفرات دعوتی اضافه می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.