منو

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان: ۷۱ درصد دانش آموزان کرمانی واکسن کرونا دریافت کرده اند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تاکنون ۷۱ درصد دانش آموزان استان کرمان واکسن کرونا دریافت کرده اند که طبق برنامه ریزی انجام شده تمامی مدارس از نیمه آبان به صورت حضوری برگزار می‌شود.

۲۶ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، احمد اسکندری نسب صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه بازگشایی حضوری مدارس به صورت تدریجی در حال انجام است، اظهار کرد: آموزش مجازی نمی‌تواند تأثیرگذاری آموزش حضوری داشته باشد ضمن اینکه در اثر کاهش فعالیت‌های بدنی، بیش از ۱۵ درصد دانش آموزان دچار چای مفرط شده‌اند.

وی با اشاره به بازگشایی حضوری مدارس روستایی و عشایری از اول مهرماه اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده مدارس با جمعیت ۳۰ نفر و کارگاه‌های کار و دانش و فنی و حرفه‌ای از نیمه مهرماه فعالیت حضوری خود را آغاز کرده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از بازگشایی حضوری مدارس با کمتر از ۳۰۰ نفر دانش آموز از ابتدای آبان ماه خبر داد و افزود: تمامی مدارس از نیمه آبان به صورت حضوری برگزار می‌شود.

اسکندری نسب با اشاره به اهمیت واکسیناسیون دانش آموزان اظهار کرد: تاکنون ۷۱ درصد دانش آموزان استان کرمان واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + پانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.