۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6024


مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان: ۷۱ درصد دانش آموزان کرمانی واکسن کرونا دریافت کرده اند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تاکنون ۷۱ درصد دانش آموزان استان کرمان واکسن کرونا دریافت کرده اند که طبق برنامه ریزی انجام شده تمامی مدارس از نیمه آبان به صورت حضوری برگزار می‌شود.

به گزارش ایستار، احمد اسکندری نسب صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه بازگشایی حضوری مدارس به صورت تدریجی در حال انجام است، اظهار کرد: آموزش مجازی نمی‌تواند تأثیرگذاری آموزش حضوری داشته باشد ضمن اینکه در اثر کاهش فعالیت‌های بدنی، بیش از ۱۵ درصد دانش آموزان دچار چای مفرط شده‌اند.

وی با اشاره به بازگشایی حضوری مدارس روستایی و عشایری از اول مهرماه اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده مدارس با جمعیت ۳۰ نفر و کارگاه‌های کار و دانش و فنی و حرفه‌ای از نیمه مهرماه فعالیت حضوری خود را آغاز کرده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از بازگشایی حضوری مدارس با کمتر از ۳۰۰ نفر دانش آموز از ابتدای آبان ماه خبر داد و افزود: تمامی مدارس از نیمه آبان به صورت حضوری برگزار می‌شود.

اسکندری نسب با اشاره به اهمیت واکسیناسیون دانش آموزان اظهار کرد: تاکنون ۷۱ درصد دانش آموزان استان کرمان واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 14 =