منو

تأکید شهردار رفسنجان بر تسریع در اجرای میدان شهید حاج علی محمدی پور

شهردار رفسنجان در جمع مدیران و معاونین شهرداری، خواستار سرعت بخشیدن به اجرای پروژه میدان شهید حاج علی محمدی پور واقع در محله کریم آباد محقق شد.

۲۷ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس کهنوجی در جلسه کمیته فنی و عمرانی که با حضور مهندس میربابایی عضو شورای شهر برپا شده بود، ضمن بررسی پروژه های در حال اجرای شهرداری، بر تسریع در اتمام آن ها تأکید کرد و افزود: مطالبات شهروندان و تعهدات شهرداری بایستی به سرعت عملیاتی شود و خللی در برنامه های مدیریت شهری ایجاد نگردد.

وی با اشاره به بازدید اخیر از محله اسماعیل آباد، خواستار اصلاح شیب کوچه های بلوار شهید عابدینی برای جلوگیری از بروز مشکلات آبگرفتگی در آینده شد و ادامه داد: برای تأمین خواسته اهالی این محله مبلغ دو میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده ایم تا بخشی از دغدغه آن ها برطرف گردد.

شهردار رفسنجان هم چنین از اجرای آسفالت و تأمین روشنایی کوچه های بلوار شهید عابدینی و بلوار شهید معصومی در شهرک سپاه به عنوان مهم ترین درخواست های مردمی در بازدیدهای اخیر یاد کرد و از مدیران مربوطه خواست برای اجرای آن ها هماهنگی های لازم را انجام دهند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.