۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6073


باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری رفسنجان راه اندازی می شود

مهندس کهنوجی در جمع ورزشکاران از راه اندازی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری رفسنجان در صورت طی مراحل قانونی و اخذ مصوبه شورای شهر خبر داد.

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسجان ،شهردار رفسنجان در نمایشگاه دستاوردهای ورزشی شهرستان رفسنجان با تبریک هفته تربیت بدنی، مهمترین اولویت شهرداری در حوزه ورزش را محله محوری بیان کرد و افزود: در محله هایی که سرانه ورزشی دیده نشده است، با اعلام نیاز اداره ورزش کمبودها را برطرف می کنیم.

مهندس کهنوجی با اشاره به اینکه طراحی فضاهای ورزشی در بوستان ها و نقاط مختلف سطح شهر در دستور کار شهرداری قرار دارد، اظهار کرد: قصد داریم زیرساخت لازم برای رشته های ورزشی مانند شطرنج، تنیس روی میز و … را در بوستان ها فراهم کنیم.

وی در ادامه از تلاش شهرداری برای ایجاد باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری رفسنجان پس از طی مراحل قانونی و اخذ مصوبه شورای شهر خبر داد و افزود: باشگاه شهرداری با هدف پرورش و حمایت از ورزشکاران بومی راه اندازی می شود.

شهردار رفسنجان خاطرنشان کرد: با ایجاد باشگاه فرهنگی ورزشی، همپای سایر شهرستان ها برای معرفی ورزشکار آموزش دیده به رده های بالاتر باشگاه مس اقدام خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + دوازده =