منو

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری رفسنجان راه اندازی می شود

مهندس کهنوجی در جمع ورزشکاران از راه اندازی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری رفسنجان در صورت طی مراحل قانونی و اخذ مصوبه شورای شهر خبر داد.

۲۸ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسجان ،شهردار رفسنجان در نمایشگاه دستاوردهای ورزشی شهرستان رفسنجان با تبریک هفته تربیت بدنی، مهمترین اولویت شهرداری در حوزه ورزش را محله محوری بیان کرد و افزود: در محله هایی که سرانه ورزشی دیده نشده است، با اعلام نیاز اداره ورزش کمبودها را برطرف می کنیم.

مهندس کهنوجی با اشاره به اینکه طراحی فضاهای ورزشی در بوستان ها و نقاط مختلف سطح شهر در دستور کار شهرداری قرار دارد، اظهار کرد: قصد داریم زیرساخت لازم برای رشته های ورزشی مانند شطرنج، تنیس روی میز و … را در بوستان ها فراهم کنیم.

وی در ادامه از تلاش شهرداری برای ایجاد باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری رفسنجان پس از طی مراحل قانونی و اخذ مصوبه شورای شهر خبر داد و افزود: باشگاه شهرداری با هدف پرورش و حمایت از ورزشکاران بومی راه اندازی می شود.

شهردار رفسنجان خاطرنشان کرد: با ایجاد باشگاه فرهنگی ورزشی، همپای سایر شهرستان ها برای معرفی ورزشکار آموزش دیده به رده های بالاتر باشگاه مس اقدام خواهیم کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 7 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.