منو

تزریق واکسن کرونا در استان کرمان از مرز ۳ میلیون دُز گذشت

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تاکنون در استان کرمان ۳ میلیون و ۱۳ هزار و ۲۸۹ دُز واکسن کرونا در مجموع نوبت‌های اول و دوم تزریق شده است.

۰۶ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، مهدی شفیعی در تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا تا ساعت ۱۵ امروز در استان کرمان اظهار کرد: موارد بستری قطعی ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان در حال حاضر ۲۷۴مورد است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان  تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان را ۴۱ هزار و ۴۴۴ مورد و موارد جدید بستری در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان را  ۵۵ مورد عنوان کرد.

وی با بیان اینکه تعداد فوتی‌های قطعی به علت ابتلا به کرونا  در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۵ نفر بوده است، واکسن تزریق شده نوبت اول در استان را یک‌میلیون و ۹۸۲ هزار و ۸۱۷ دز و نوبت دوم را یک‌میلیون و ۱۲۰ هزار و ۴۷۲ دز اعلام کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.