منو

بانوان رفسنجانی منتخب جشنواره «من در جامعه»

در جشنواره بوت کمپ نوآوری«من در جامعه» از طرح بانوان هیات اعظم رفسنجان تقدیر شد.

۰۸ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،در جشنواره «من در جامعه » مرکز نوآوری مبتدا با رویکرد حل مسائل اجتماعی با نگاه به دین طرح اکرم حسینی پور از رفسنجان با ایجاد الگوی اشتغالزایی در هیئت های مذهبی جز پنچ طرح برتر این جشنواره قرار گرفت .

اکرم حسینی پور در گفتگو با خبرنگار ایستار بیان کرد:در سال ۱۳۹۸ با همکاری تعدادی از بانوان دغدغه مند شهرستان رفسنجان در جهت گسترش فعالیت های فرهنگیمان به این نتیجه رسیدیم که باید یک کارگاه تولید پوشاک دایر کنیم که از لحاظ مالی در امور فرهنگی خودکفا باشیم .

وی افزود:در نهایت در سال ۱۳۹۹ کارگاه تولید پوشاک وقف امام زمان (عج) با اشتغالزایی ۸ نفر در راستای نهادینه کردن حجاف و عفاف در شهرستان فعالیت خود را آغاز کرد .

حسینی پور در ادامه گفت:در سه ماه گذشته با اطلاع از فراخوان رویداد«من در جامعه» ایده ،طرح و مستندات لازم را به جشنواره ارسال کردیم که در نهایت از ۳۵۶طرح در سطح کشور طرح ما به مرحله نهایی رسید و جز پنچ طرح‌برتر جشنواره قرار گرفت و توانستیم یک افتخار برای شهرستان رفسنجان کسب کنیم .

در آخر یادآور شد:من به نمایندگی از تیم ده نفره بانوان هیات اعظم رفسنجان در این رویداد شرکت کردم .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.