منو

کرونا در کرمان ۴ قربانی دیگر گرفت/بستری ۶۶ بیمار جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به فوت ۴ کرونایی دیگر در استان کرمان از بستری ۶۶ بیمار جدید نیز طی شبانه‌روز گذشته در بیمارستان‌های استان خبر داد.

۱۱ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، سعید صحبتی در تشریح آخرین وضعیت بیماری کووید ۱۹ تا ساعت ۱۵ امروز در استان کرمان اظهار داشت: موارد بستری قطعی بیماران کرونایی در استان کرمان ۲۷۹ مورد است که به تفکیک در کرمان ۱۵۰ نفر، رفسنجان ۳۵ نفر،، جیرفت ۱۵نفر،  بم ۱۲ نفر و سیرجان ۶۷ نفر بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان موارد جدید بستری در ۲۴ ساعت گذشته  در بیمارستان‌های استان کرمان را  ۶۶ مورد، فوتی‌های جدید را ۴ نفر و مجموع فوتی‌های کرونایی استان را ۴۹۰۵ نفر اعلام کرد.

صحبتی از تزریق یک‌میلیون و ۹۳۷ هزار و ۵۶۷ دز واکسن کرونا در نوبت اول و یک‌میلیون و ۲۳۸ هزار و ۷۱۵ دز در نوبت دوم در استان کرمان خبر داد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.