منو

در جامعه امروزه سنگر فرهنگی فضای مجازی است

مدیر کل صدا و سیما استان کرمان عنوان کرد:در جامعه امروزه سنگرفرهنگی ما فضای مجازی است به دلیل اینکه بیشترین آسیب های روانی از فضای مجازی نشات میگیرد .

۱۳ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،عصر امروز احمد علیرمضانی مدیر کل صدا و سیما استان کرمان در حاشیه بازدید از سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال استان کرمان در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان اذعان کرد:در جامعه امروزه سنگرفرهنگی ما فضای مجازی است به دلیل اینکه بیشترین آسیب های روانی از فضای مجازی نشات میگیرد .

وی افزود:در این بازدید متوجه شدم جوانان با استعداد و با انگیزه ای در این رویداد شرکت کردند که امیدوارم کارهای مفیدی تولید شود .

علیرمضانی تاکید کرد:قول میدهم در صدا و سیما استان کرمان از ظرفیت های موجود در حوزه ی تولید محتوا استفاده کنیم و همچنین در زمینه پخش آثار تا حد توان کمک های مالی انجام‌ دهیم.

در آخر گفت:حدس میزنم تعدادی از کارهای تولید شده در سومین رویداد تولید محتوای بسیج دیجیتال استان برای پخش در رسانه مفید باشند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.