منو

کشف دو قبضه اسلحه غیر مجاز در رفسنجان

رئیس حفاظت محیط زیست رفسنجان گفت: دو قبضه اسلحه غیرمجاز طی یک هفته گذشته توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رفسنجان کشف و ضبط شد.

۱۵ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان کرمان، حسین آخوندی گفت: طی تماس قرقبانان منطقه منصور آباد مبنی بر حضور چند نفر متخلف در محل قرق، بلافاصله محیط بانان به منظقه اعزام شدند و به همراه قرقبانان و پرسنل پاسگاه انتظامی منطقه را مورد بررسی قرار دادند.

آخوندی اظهار داشت: با حضور به موقع محیط بانان و هوشیاری قرقبانان دو نفر متخلف دستگیر شدند.

وی افزود: از این متخلفان یک قبضه اسلحه ساچمه زنی دولول غیر مجاز، یک عدد دوربین چشمی و مقداری مهمات کشف و ضبط و متخلفان با هماهنگی مرجع قضائی برای سیر مراحل قانونی تحویل پلیس اطلاعات شدند.

رئیس حفاظت محیط زیست رفسنجان عنوان کرد: هفته گذشته نیز یک قبضه سلاح شکاری ساچمه زنی دولول غیر مجاز در منطقه راویز شهرستان رفسنجان کشف و ضبط شده بود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.