منو

در سال جاری ۶.۶ میلیارد کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه شهید سلیمانی کرمان تولید شد

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق کرمان نیروگاه شهید سلیمانی کرمان در هفت ‌ماهه امسال بالغ بر ۶ میلیارد و ۶۸۱ کیلووات ساعت انرژی تولید کرده است.

۲۰ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،حسین بحرالعلوم” ۲۰ آبان ماه با اعلام این خبر افزود: در هفت ماهه سال جاری حدود ۳۵ درصد انرژی تولید شده در واحدهای بخاری و حدود ۶۵ درصد در واحدهای گازی تولید شده است.

وی ادامه داد: با توجه به نیاز شبکه برق کشور در تلاشیم تعمیرات‌ غیرمترقبه احتمالی واحدها در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام گیرد تا تمامی واحدهای این نیروگاه جهت تولید پایدار برق و گذر از پیک مصرف تابستان سال آینده با آمادگی کامل در مدار تولید باشند.

بحرالعلوم بیان کرد: نیروگاه شهید سردارقاسم سلیمانی کرمان با هشت واحد گازی ۱۵۹ مگاواتی و چهار واحد بخار ۱۶۰ مگاواتی، در مجموع با ظرفیت منصوبه ۱۹۱۲ مگاوات نقش موثری در پایداری شبکه سراسری برق خصوصا جنوب‌شرق کشور دارد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.