منو

احمد علیرمضانی:ایده ها نوید قدرتمندتر شدن را میدهند

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان عنوان‌کرد:ایده های جشنواره ایده های خلاقانه دانش آموزی امور نوآوری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان موجب مباهات است و این اندیشه ها وتفکرات نوید قدرتمندتر شدن را میدهند.

۲۱ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، صبح امروز احمد علیرمضانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ایده های خلاقانه دانش آموزی امور نوآوری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان با اشاره به سخن امام علی (ع)در نهج البلاغه «العلم سلطان من وجده صال و من لم یجده صیل علیه» بیان کرد:علم قدرت و اقتدار است و هر کسی که علم را بدست بیاورد روحیه تهاجمی بدست میاورد و به هر آنچه که بخواهد دسترسی پیدا میکند اگر در زندگی این سخن را با مصادیق اجتماعی تطبیق دهیم پیشرفت خواهیم کرد.

احمد علیرمضانی افزود:ما نمیگویم که مشکل نداریم بله هزاران مشکل داریم که مشکلات ما از جاهایی نشات میگیرند که نذاشتند در آن حوزه ها رشد کنیم و هم اکنون در صدد این نیستیم که متوجه شویم عدم رشد در بعضی از حوزه ها مربوط به کدام عنصر داخلی یا خارجی است .

مدیرکل صدا و سیما مرکز کرمان با توجه به اینکه امروز این ایده ها,تفکرات و اندیشه ها نوید قدرتمندتر شدن را میدهند،تاکید کرد:وعده الهی است که در آخر زمان باید حاکمیت در اختیار صالحان باشد و این جوانان میتوانند حاکمیت جهان را در دست بگیرند.

در آخر گفت: ما در برنامه های صدا و سیما به ایده های نو میپردازیم که شاید در آینده بر اندک توانمندی جهان سلطه غلبه کنیم .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.