۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6446


احمد علیرمضانی:ایده ها نوید قدرتمندتر شدن را میدهند

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان عنوان‌کرد:ایده های جشنواره ایده های خلاقانه دانش آموزی امور نوآوری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان موجب مباهات است و این اندیشه ها وتفکرات نوید قدرتمندتر شدن را میدهند.

به گزارش ایستار، صبح امروز احمد علیرمضانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ایده های خلاقانه دانش آموزی امور نوآوری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان با اشاره به سخن امام علی (ع)در نهج البلاغه «العلم سلطان من وجده صال و من لم یجده صیل علیه» بیان کرد:علم قدرت و اقتدار است و هر کسی که علم را بدست بیاورد روحیه تهاجمی بدست میاورد و به هر آنچه که بخواهد دسترسی پیدا میکند اگر در زندگی این سخن را با مصادیق اجتماعی تطبیق دهیم پیشرفت خواهیم کرد.

احمد علیرمضانی افزود:ما نمیگویم که مشکل نداریم بله هزاران مشکل داریم که مشکلات ما از جاهایی نشات میگیرند که نذاشتند در آن حوزه ها رشد کنیم و هم اکنون در صدد این نیستیم که متوجه شویم عدم رشد در بعضی از حوزه ها مربوط به کدام عنصر داخلی یا خارجی است .

مدیرکل صدا و سیما مرکز کرمان با توجه به اینکه امروز این ایده ها,تفکرات و اندیشه ها نوید قدرتمندتر شدن را میدهند،تاکید کرد:وعده الهی است که در آخر زمان باید حاکمیت در اختیار صالحان باشد و این جوانان میتوانند حاکمیت جهان را در دست بگیرند.

در آخر گفت: ما در برنامه های صدا و سیما به ایده های نو میپردازیم که شاید در آینده بر اندک توانمندی جهان سلطه غلبه کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 6 =