۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6518


۲ تن از نیروهای یگان تکاور به شهادت رسیدند

فرمانده انتظامی استان کرمان از ضربه سنگین پلیس به کاروان قاچاقچیان در کویر کرمان خبر داد و گفت: متأسفانه در این درگیری دو تن از نیروهای یگان تکاوری پلیس بم استوار شیرخانی و وظیفه امیرحسین خدادادی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

به گزارش ایستار، عبدالرضا ناظری صبح امروز در جمع خبرنگاران از ضربه سنگین پلیس به کاروان قاچاقچیان در کویر کرمان خبر داد و اظهار داشت: عصر روز گذشته همزمان با رحلت شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها یگان تکاوری بم حین پایش منطقه کویری دشت سمسور استان کرمان که محل تردد کاروان اشرار بوده به عده‌ای از قاچاقچیان برخورد کرد.

وی با بیان اینکه پس از تعقیب و گریز و درگیری مسلحانه، یگان تکاوری بم موفق به زمین‌گیر کردن قاچاقچیان شدند گفت: با توجه به میزان درگیری و حجم آتش سنگین اشرار، نیروهای تکاوری پلیس همچنان در حال پاکسازی منطقه هستند.

وی بیان کرد: متأسفانه در این درگیری دو تن از نیروهای یگان تکاوری پلیس بم استوار شیرخانی و وظیفه امیرحسین خدادادی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وی با بیان اینکه اشرار دستگیر شده با حکم مقام قضایی به اشد مجازات خواهند رسید افزود: اخبار تکمیلی انهدام باند اشرار به‌زودی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.