۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6589


سرمربی مس رفسنجان: امیدوارم هر تیمی لایق باشد به نتیجه دلخواه برسد

محمد ربیعی:بازی در مقابل پرسپولیس یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما در طول فصل استِ چون پرسپولیس همیشه پرسپولیس است.

به گزارش ایستاربه نقل از ایسنا ،محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در هفته پنجم  لیگ برتر اظهار کرد: می‌دانیم با چه تیمی بازی داریم. صحبت درباره بازی در برابر تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال همیشه جملات کلیشه‌ای دارد. این یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما در طول فصل استِ چون پرسپولیس همیشه «پرسپولیس» است.

وی با اشاره به اینکه با این حال تیم ما شرایط خوبی را دارد و تیم ما به مرور بهتر می‌شود و امیدوارم این در نتایج خودش را نشان دهد، افزود:فصل قبل هم رفته رفته به اهداف خودمان رسیدیم و فراتر از آن چیزی که هدف گذاری کرده بودیم نتیجه گرفیتم. الان هم مسیر خوبی را داریم و کاملا درست است.

محمد ربیعی بابیان اینکه امیدوارم با شیب مناسب به هدف خودمان برسیم و بتوانیم با شجاعت از میدان سخت بازی فردا خارج بشویم،عنوان کرد: برای بازی در مقابل پرسپولیس مصدوم و محروم نداریم. یحیی گل‌محمدی دوست من است و کارش را قبول دارم. در لیگ یک هم برابر هم بازی کردیم. امیدوارم هر تیمی لایق باشد به نتیجه دلخواه برسد.

ربیعی درباره برنامه لیگ هم گفت: به سازمان لیگ حق می‌دهم اما وضعیت ما هم مثل پرسپولیس و سپاهان است. ما دو بازیکن در تیم ملی عمان داشتیم که برابر ژاپن بازی کردند و با یک پرواز طولانی به ما اضافه شدند. فکر نمی‌کنم از این بازیکنان نمی‌توانم برابر پرسپولیس استفاده کنم. از طرف دیگر به سازمان لیگ حق می‌دهم چون در یک فرصت زمانی محدود باید لیگ را ادامه بدهند. بازی‌ها فشرده است اما اجتناب ناپذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − یازده =