منو

سه طرح‌ صندوق کارآفرینی امید در رفسنجان به بهره برداری رسید

سه طرح در شهرستان رفسنجان با پرداخت ۷۶۰میلیون تومان تسهیلات از سوی صندوق کارآفرینی امید به کار آفرینان با اشتغالزایی ۱۶نفر افتتاح شد.

۰۶ آذر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،صبح امروز سه طرح با حمایت صندوق کار آفرینی در شهرستان رفسنجان به بهره برداری رسید.

در ابتدا فاز اول باشگاه بدن سازی vip منصور با آورده شخصی چهار میلیارد تومان و پانصد میلیون تومان تسهیلات صندوق کار آفرینی امید به مساحت ۸۰۰متر مربع و اشتغالزایی هفت نفر با تجهیزات به روز ورزشی در رشته های پرورش اندام،فیتنس وقدرتی افتتاح شد .

در ادامه تولیدی پوشاک با سرمایه گذاری شخصی ۴۰ میلیون تومان و ۶۰میلیون تومان تسهیلات صندوق کار آفرینی امید با اشتغالزایی ۵ نفر به بهره برداری رسید .

در آخر باشگاه پرورش اندام پاکدامن با اشتغالزایی چهار نفر و سرمایه گذاری شخصی ۱۵۰میلیون تومان و ۲۰۰میلیون تسهیلات صندوق کار افرینی امید شهرستان افتتاح شد .

در حاشیه افتتاح طرح های صندوق کار آفرینی امید در شهرستان رفسنجان پور واجد مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان کرمان بیان کرد:صبح امروز سه طرح در شهرستان رفسنجان با پرداخت ۷۶۰میلیون تومان تسهیلات از سوی صندوق کارآفرینی امید به کار آفرینان با اشتغالزایی ۱۶نفر به بهره برداری رسید.

وی افزود:تاکنون صندوق کار افرینی استان کرمان به ۶۷طرح در حوزه ورزش ۶میلیارد تومان تسهیلات در جهت اشتغالزایی ۸۰ نفر پرداخت کرده است که امیدوارم در زمینه اشتغالزایی و حفظ شادابی جوانان این روند ادامه داشته باشد .

در اخر گفت:در سه سال اخیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان رفسنجان در حوزه های مختلف به کار آفرینان ۱۵میلیارد تومان تسهیلات درجهت اشتغالزایی ۲۵۰نفر در سطح شهرستان پرداخت کرده است .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.