منو

برگزاری مانور زلزله در دبیرستان شهید شفیعی رفسنجان

بیست و سومین مانور ایمنی در برابر زلزله همزمان با سراسر کشور در دبیرستان پسرانه متوسطه دوم شهید شفیعی رفسنجان برگزار شد.

۰۸ آذر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار صبح امروز بیست و سومین مانور ایمنی در برابر زلزله به صورت همزمان در سراسر کشور در دبیرستان پسرانه متوسطه دوم شهید شفیعی شهرستان رفسنجان با حضور فرماندار  ،رئیس هلال احمر و رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان برگزار شد .

این مانور در جهت ترویج فرهنگ مقاوم سازی، افزایش ایمنی ، کاهش تلفات و خسارت ناشی از زلزله و ایجاد آمادگی برای واکنش های صحیح و سریع در برابر زلزله همه ساله در روز هشتم اذر در سراسر کشور برگزار میشود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.