۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6776


رئیس دادگستری استان کرمان:با تعامل مثبت و سازنده گره های تولید رفع خواهند شد

یدالله موحد رئیس دادگستری استان کرمان اذعان کرد:امروز با هماهنگی و تعامل دستگاه ها به محوریت دادگستری استان کرمان بعد از گذشت فرآینده سه ساله  ماشین آلات مجموعه اروند چرخ به اعتبار ۱۰میلیار تومان ترخیص شدند .

به گزارش ایستار،یدالله موحد رئیس دادگستری استان کرمان در جمع خبرنگاران شهرستان رفسنجان با اشاره به اینکه تردیدی وجود ندارد که در جنگ اقتصادی قرار داریم و سربازان این جبهه باید برای رفع موانع دست به دست یک دیگر دهند تا به جلو گام بردارند،تاکید کرد:اتاق بازرگانی در جهت رفع موانع تولید باید یک پل بین بخش خصوصی و دولتی برقرار کند وهمچنین دستگاه های نظارتی در این شرایط باید انعطاف به خرج دهند .

وی با اشاره به اینکه گره ها وسخت گیری ها به مدیران بر نمیگردد بلکه به دستگاه های نظارتی برمیگردد که سفت و سخت قوانین و بخش نامه ها راچسبیدند ،اذعان کرد:باید جلسه گفتگو سه جانبه بین مدیران تولید،مدیران حاکمیتی ودستگاه های نظارتی به صورت مستمرجریان داشه باشد که در آن جلسه بحث کنند و درنهایت با هدف مشترک موانع رفع شوند.

وی افزود: قوانین در تمام استان های کشور یکسان است فقط نگاه و تفسیر مدیران با یک دیگر فرق دارد زیرا یک مصوبه ، بخش نامه و قانون به همه ی کشور اعلام میشود و نگاه مدیر است که با استفاده از پتانسیل ها وظرفیت ها گره گشایی میکند‌.

رئیس دادگستری استان کرمان تصریح کرد: در کرمان ۳۷۰پرونده با حمایت دستگاه قضایی از سرمایه گذاران براساس گفتگو ،همکاری و تعامل مثبت موانع بر طرف شدند.

وی ادامه داد:در جلسات گفتگو دستگاه های قضایی ،نظارتی و اجرایی و سیستم بانکی حضور دارند که همه آنها زیر یک مصوبه را امضا میکنند و مدیران تولید دیگر نگران دستگاه نظارتی نیستند زیرا دستگاه نظارتی مداخله مستقیم دارند و مسئولیت میپذیرند.

موحد بیان کرد:امروز با هماهنگی و تعامل دستگاه ها به محوریت دادگستری استان کرمان بعد از گذشت فرآینده سه ساله  ماشین آلات مجموعه اروند چرخ به اعتبار ۱۰میلیار تومان ترخیص شدند .

وی افزود: با ترخیص ماشین آلات از گمرک در مجموعه اروند چرخ برای ۱۲۰نفر اشتغال ایجاد خواهد شد و به ظرفیت تولید سالانه مجموعه ۷۰۰هزار رینگ افزوده میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − دو =