منو

معاون رئیس جمهور:سند تحول دولت در آینده‌ای نزدیک رونمایی می‌شود

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به رونمایی از سند تحول دولت در آینده‌ای نزدیک گفت: اجرای این سند می‌تواند گامی مؤثر در پیشرفت متوازن تمامی نقاط کشور باشد.

۱۳ آذر ۱۴۰۰

 به گزارش ایستار به نقل از، سید محمد حسینی صبح شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمان اظهار کرد: حضور میدانی رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت در مناطق مختلف کشور منجر به شناسایی اولویت‌های استان‌ها شده است.

وی گفت: بر این اساس تصمیمات خوبی برای استان‌ها اتخاذ می‌شود و باید توجه داشت که نمی‌توان کشور را از پشت مانیتور اداره کرد.

حسینی از رونمایی از سند تحول دولت در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: اجرای این سند می‌تواند گامی مؤثر در پیشرفت متوازن تمامی نقاط کشور باشد.

وی گفت: در سند تحول دولت ضمن مشخص شدن ظرفیت‌های استانی مساله کاهش تورم و جهت‌گیری بودجه استان‌ها به سمت عدالت لحاظ شده است.

حسینی همکاری دولت و مجلس را در جلوگیری از ادامه وضع موجود حائز اهمیت دانست و افزود: نباید این وضع را ادامه بدهیم و امکان ایجاد تغییرات اساسی وجود دارد.

وی گفت: امروز فرصتی مناسب برای همکاری سه قوه است و می‌توان برای بهبود وضعیت اقتصادی و فرهنگی کشوری کارهای فراوانی انجام داد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید اقدامات دولت اطلاع رسانی شود و مردم در جریان آنها قرار بگیرند، افزود: گزارش اقدامات ۱۰۰ روزه دولت به زودی ارائه می‌شود.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی افزود: انتظاری بیشتری از استان کرمان برای تبیین ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی می‌رود و کارهای بیشتری می‌توان در این زمینه انجام داد. باید در سالگرد این شهید این مساله مدنظر قرار گیرد و برنامه‌ریزی دقیقی در این راستا صورت گیرد.

حسینی با اشاره به برکات سفرهای استانی اظهار کرد: حضور رئیس جمهور در استان کرمان در سالگرد شهید سلیمانی پیشنهاد خوبی است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.